Изглежда, че екипът на „Игри на волята“ трябва по-внимателно да пази вещите си, особено когато става въпрос за сценарий на култово риалити.
Сезонът започна едва преди дни, а вече е ясно кой отива на финал. Това се разбира от изтекъл сценарий в мрежата, който разкрива кои са участниците, достигнали до края на формата.
Изглежда, че водещата Ралица Паскалева е особено доверчива, защото е оставила сценария си без надзор. И снимка точно от него се появи в интернет. Там се виждат репликите по време на племенен съвет преди финала, а финалистите определено ще ви изненадат.
Става ясно, че в 11-ата седмица от шоуто Момчил е завоювал победи в цели 25 битки, което го превръща в истински рекордьор. Противниците му обаче смятат, че е заобикалял правилата, при което Паскалева припомня, че победата трябва да се спечели с достойнство.
От сценария разбираме още, че до финала достигат Мастагарков, Мартин и Виолета.

Дали обаче това е истински сценарий?
Някои смятат, че хигиенистка от „Игри на волята“ е снимала забравената страница и я е разпространила, докато други подозират, че самият екип на предаването е пуснал снимката, за да предизвика повече интерес към формата. Дори е възможно сценарият изобщо да не е истински.
Все пак обаче „Игри на волята“ току-що започна и трябва да почакаме няколко месеца, за да разберем дали става въпрос за изтекъл сценарий, или за хитър маркетингов трик за привличане на вниманието.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Последвайте ни в Telegram ТУК
