Елена Сергова от „Ергенът“ е истински манипулатор и стратег. Това призна пианистът Евгени Генчев, който остави редакторката на второ място във формата, избирайки Валерия за свое момиче и победител.
Евгени бе гост в подкаста на Тото от Скандау, в който разкри, че Елена много добре е режисирала всяка своя стъпка в предаването. Тя дори е успяла да изманипулира собствените му родители, срещайки се с тях малко преди финала.
Ето какво заяви Евгени Генчев пред Тото:
„Елена беше голям тактик. Тя ми писа, за да ми благодари, че сме могли да покажем такова нещо на българската аудитория. Но аз няма как да отговоря в тази ситуация, не мога да влизам в разговори, не върви. Аз съм избрал друго момиче, все пак.“
Съветът на „Площада“: Влез в eMAG.bg и разгледай най-актуалните оферти.
„Всичко се случва пред камера. Аз не подготвих родителите си за Елена, исках да видя как ще тръгнат нещата. Мислих, че Елена ще спечели играта, в която момичетата казваха колко ме познават. Усетих я от началото, че е стратег. Тя си режисираше срещите. Както беше, когато ме помоли да ѝ масажирам краката. Аз си правех бележки – ментални. Исках да видя как тя е режисирала срещата си с нашите и когато ги изманипулира и ги извъртя на малкото си пръстче, защото тя знаеше, че няколко години са живели на село.“

Още когато майка ми ми каза, че тя се е съгласила за буквичката на детето, разбрах, че Елена се е адаптирала добре. Още тогава видях всичко. Разбрах, че тя винаги ще се изкарва миличката пред нашите. Викам си „айде по-добре не“.
В момента изглежда, че Евгени и Валерия са гаджета, а според слуховете, те дори планират лятна сватба на морето. Имаше слухове, че след предаването той всъщност се е събрал с Елена, но тази информация в медийното пространство се оказа невярна и няма нищо такова.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Последвайте ни в Telegram ТУК
