Фолкпевицата Луна, за която си спомнихме покрай изявите й във ВИП Брадър, има връзка с младия репортер от „Господари на ефира“ Боби Ваклинов. Това поне твърдят слуховете и информациите в някои медии.
Двамата се запознаха, след като Боби Ваклинов връчи Златен скункс на Луна след участието й в риалити предаването в ефира на Нова телевизия.
Възможно ли е между двамата да е прехвърчала искра, която да е прераснала в нещо повече? Дори и романтични отношения?
Самият Боби Ваклинов коментира ситуацията с чувство за хумор, споделяйки любипитен колаж в социалната мрежа.
Ваклинов качи свой колаж като космонавт, придружен от текст „Когато крачетата те стигнат… Горд съм, че съм първият репортер, стъпил на Луната!“
Ето го:
По време на второто си участие във ВИП Брадър, Луна отново успя да скандализира публиката.
И този път тя се държа доста неадекватно в повечето моменти, докато накрая не бе изгонена от формата заради физическо посегателство над друг участник.
Именно заради това тя получи и Златен скункс от шоуто „Господари на ефира“.