Иван Ласкин изригна страшно: Капути платени, ще ви счупя…

Актьорът Иван Ласкин изригна мощно срещу еколозите, които обявиха, че искат да осиновят питбула-убиец на тригодишно дете.

Както е известно, преди няколко дни куче от опасната порода питбул уби малко дете. Иван Ласкин не спести емоции в социалната мрежа, заявявайки, че хората, които искат да спасят кучето и да го осиновят, са дебили.

Ето какво написа актьорът в социалната мрежа:

„Еколози” искали да осиновят кучето-убиец!!! Абе, дебили прости, ако аз изям дете ще ме осиновите ли? То бива платена дебилщина ама минахте всички норми. Колко от вас дрисльовци е носил килограми каменна сол на гърба си с километри в планината, защото чифтокопитният дивеч има нужда от сол за да изкара зимата? Носите хартийки на жълтите павета, посраняци такива. Видя ли “зелен”, то той веднага ще позеленее, защото ще му счупя мандибулата! Капути платени!Защо не протестирате в гората където циганите я опустошават с бракониерство? Защото ви е страх, мърльовци! Да не ви опънат на някой дънер! Ловците сме 135 000, пачаври “зелени”. Не ни ядосвайте!“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *