Проф. Витанов разкри по какъв път е тръгнала Русия в момента

Проф. Николай Витанов обяви, че възобновява ежедневните си анализи относно политиката у нас и войната в Украйна.

Математикът бе си дал кратка почивка. Той бе посочил, че коментарите му ще се възобновят на 28 август, Ден по-рано обаче експерът пусна кратко съобщение в личния си фейсбук профил. Ето какво пише в него:

И така, от утре възстановявам коментарите. Гледам какво стана, докато ме нямаше. Нищо, което да не ви е прогнозирано. Кукленото шоу си върви, системата „Таракан“ на фронта си гърми. Бауцарят си скимти, защото не е чел важните книжки. А там пише:

Русия може да е или империя, или демокрация, но не и двете едновременно.

Тръгнала е по имперския път, това е положението.

От утре – повече. И почваме обучителен курс по глобална политика за мятащи се по куките шаранчета и крякащи юрдечета. За да не произлизат от тях скимтящи бауцари, нахендрени на ЧЛЕНА (пети).

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК

Последвайте ни в Telegram ТУК

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *