Известният в интернет Данчо Полицая призова за пълна мобилизация на изборите в полза на ГЕРБ и техния лидер Бойко Борисов – негов ментор и водач в политиката.
Ето какво написа Полицая, който наскоро основа собствена партия МВР – Мъжкари за възраждане на родината:
„Като все още млад и едва прохождащ политически лидер, за мен е от изключително значение да се уча бързо, за да мога в близкото бъдеще да се включа успешно в управлението на Република България, бидейки отлично подготвен за всякакви кризи и предизвикателства!
Благодарение на безспорните си качества и доказвайки категорично лоялността си, за много кратко време аз се превърнах в един от най-верните лъвове на Генерал Бойко Борисов, което пък ми даде уникалната възможност да попивам от неговото величие, доблест, чест, мъдрост и морал, както и да изучавам в детайли доктрината, идеите и философията на най-успешния държавник в историята на България!
В последните няколко седмици имах щастието да прекарвам много време с г-н Борисов и освен задълбочени дискусии и стратегически планове, затова как да се справим с кризите и как да подобрим благосъстояние на всички български граждани, ние имахме и някои много откровени разговори, в които той сподели с мен болката, която се е натрупала у него, след резултатите от последните няколко избори!
Въпреки, че всичките най-верни негови последователи го умолявахме да преосмисли решението си, Генерал Бойко Борисов бе непреклонен и даде ясно да се разбере, че ако още веднъж българите го предадем и не изберем ГЕРБ за първа политическа сила, той ще се оттегли от политиката и ще ни остави в блатото да се оправяме сами!
От една страна аз разбирам разочарованието на г-н Борисов, защото съм пряк свидетел на това колко много даде той на България и на нас българите, без да поиска нищо в замяна, но от друга страна отлично осъзнавам, че без бащата на българската нация в управлението на страната, ние рискуваме не просто нова национална катастрофа, ние сме пряко застрашени от тотален разпад на държавността и заличаването на България, като независима и суверенна република!
На всеки, който познава детайлно политическите процеси у нас, му е пределно ясно, че Генерал Бойко Борисов е лидерът, който изгради модерната демократична българска държава, запази етническия мир, смачка мафията и организираната престъпност и не позволи на нито един олигарх да си прави далаверите и да разграбва алчно националните ни богатства!
До изборите в неделя остават броени дни, затова моля, всички български граждани за пълна мобилизация и безрезервна подкрепа към ГЕРБ-СДС! Официално вече за България настана време разделно и няма връщане назад, затова призовавам всички българи да застанем зад Генерал Бойко Борисов и да бъдем твърди и непреклонни в подкрепата си към него, защото не го ли защитим сега, рискуваме да изгубим безвъзвратно битката срещу мафията и задкулисието!
Ако трябва намерете начин да гласувате по няколко пъти или ако имате познати, които не подкрепят ПП ГЕРБ, ги заключете и не им позволявайте да идат до урните, без да се притеснявате, че това е нередно или незаконно, защото наш свещен дълг, според конституцията на България е първо да браним святото ни Отечество и чак след това идват другите незначителни нормативни актове! Лично ви гарантирам, че няма да има последствия, за който извърши подобно геройство, в името на всеобщото благоденствие!
Направете каквото е нужно, за да върнем Генерал Бойко Борисов на власт, защото без него в управлението на страната, скоро изобщо няма да има България, докато с него начело отново ще имаме стабилно правителството, което ще сложи край на кризите, ще подсигури висок стандарт във всяко едно българско домакинство и светло и европейско бъдеще за нас и нашите дечица!“
